• Hai în echipa noastră!

Vezi mai jos ce competențe căutăm.

Cine suntem:

• Suntem cel mai mare centru de resurse și expertiză de tehnologie pentru organizațiile neguvernamentale din România și Republica Moldova. Servim peste 4.300 de organizații nonprofit.
    • Pregătim peste 20.000 de învățători, viitori învățători și profesori de informatică să predea viitor pentru elevii lor prin cea mai modernă platformă de învățare asincron, Predau Viitor - Platforma de Cursuri.
    • Avem programe proprii multianuale și suntem parte a rețelei TechSoup Global, cea mai mare rețea internațională de organizații care aduc la un loc filantropia tech și societatea civilă.
    • Toate comunitățile noastre sunt în creștere, toate programele noastre sunt în expansiune.
    • Ne susțin finanțatori privați precum Romanian-American Foundation, SAP, Enel, Societe Generale Global Solution Centre sau Black Sea Trust for Regional Cooperation.
      Descoperă toată munca noastră pe www.asociatiatechsoup.ro, unde se află și cele mai recente rapoarte de activitate ale noastre.

Cum/unde lucrăm:

• Suntem o echipă de 8 persoane full-time și lucrăm, de regulă, cum ne simțim mai productivi. În prezent, jumătate din echipă lucrează remote, iar cealaltă jumătate hibrid (combină lucrul remote cu lucrul de la biroul nostru din zona Piața Romană, București).

Deadline pentru acest proces de recrutare?

• Nu avem. Căutăm persoana potrivită, deci vom opri căutarea oricând vom crede că am găsit-o. Vom contacta doar acele persoane pe care le vom invita la un interviu.
  • Roluri disponibile

• Cum aplici

Trimite o scrisoare de intenție, un CV și așteptările tale salariale fie prin formularul de mai jos,

fie prin email la aplic@asociatiatechsoup.ro

Fac diferența în procesul de analiză link-uri către proiectele educaționale în care ai fost implicat.

Vom procesa doar acele aplicații care conțin toate informațiile solicitate.

Vom contacta doar acele persoane pe care le vom invita la un interviu.

• Aplică aici

Poți aplica aici prin acest formular sau prin email la aplic@asociatiatechsoup.ro